Kim jesteśmy?

Czy nauka musi być nudna a wszystkie zabawy są z gruntu pozbawione sensu?

My udowadniamy, że wcale tak być nie musi i podążając za słowami klasyka, aby „uczyć bawiąc”, zapraszamy wszystkie Bystrzaki w Góry Bystrzyckie!

Wycieczki i Zielone Szkoły „Bystrzyckie dla Bystrzaków” to zajęcia edukacyjno – przygodowe wykorzystujące metody nauki przez doświadczenie.

Naszym celem jest poszerzenie szkolnej oferty edukacyjnej oraz zaktywizowanie dzieci w wieku szkolnym i gimnazjalnym. Wszystko to okraszone jest sporą dawką zabawy i pozytywnych emocji wynikających z przebywania w grupie z dala od zgiełku miasta. Sama zaś forma zajęć pozwala na jednoczesne realizowanie funkcji edukacyjnej, przygodowej oraz integracyjnej.

Zajęcia prowadzone są przez instruktorów, którzy:

  • posiadają wykształcenie
    wyższe

  • posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia

  • posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziecmi

  • niektórzy są także przewodnikami sudeckimi oraz ratownikami GOPR

Na stałe współpracujemy także ze Szkołą Przetrwania i Przygody SAS.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przed wszystkim znakomity wybór zajęć,

podczas których dzieci aktywnie spędzają czas na łonie przyrody, mogą wiele nauczyć się o otaczającym świecie i sobie nawzajem. Zapoznamy uczestników z podstawowymi zasadami przebywania w lesie i w górach, ale przede wszystkim umożliwimy poznanie tajników otaczającej je przyrody, nauczymy ją chronić a także odpowiednio wykorzystywać.

Każdy punkt programu staramy się kreować w taki sposób, aby uczestnicy nie rywalizowali, ale motywowali się do wspólnego działania.

Pamiętając jednak o tym, że podstawą udanej wycieczki, jest przede wszystkim dobra zabawa, dokładamy wszelkich starań by i jej na naszych zajęciach nie zabrakło. Program jest oczywiście dostosowany do wieku uczestniczących w nich dzieci. Oddajemy w Państwa ręce ofertę, którą możecie w dowolny sposób modyfikować, tak by najlepiej zrealizowała ona Wasze potrzeby i wymagania. Otwarci jesteśmy również na realizację „zadań specjalnych”, wybiegających poza standardowy program naszych zajęć. Zapraszamy zatem do Spalonej, serca Gór Bystrzyckich!

0
+
HAPPY CLIENTS
0
+
YEARS OF EXPERIENCE
0
+
FINISHED PROJECTS